O mnie...
Jestem fotografem freelanecrem, z wykształcenia architektem mieszkającym w Krakowie. W swojej pracy koncentruję się na różnych aspektach ludzkiego życia jak i przestrzeni tworzonych przez ludzi. W fotografii interesują mnie pejzaż miejski, reportaż i portret. W fotografii prywatnej coraz częściej wracam do techniki analogowej kolorowej i czarno-białej jako bardziej szlachetnego medium.
Komercyjnie fotografuję głównie architekturę oraz wnętrza. Wykształcenie architektoniczne daje mi możliwość profesjonalnego postrzegania i rozumienia architektury, dzięki czemu mogę zapewnić najwyższej jakości usługi fotografii architektury moim klientom. Zajmuję się też fotografią studyjną. Brałem udział w wieelu kursach i warsztatach fotograficznych.

Od 1994 jako wolny strzelec zajmuje się fotografią reportażową i architektury. Moje prace były publikowane w gazetach codziennych, polskich i zagranicznych magazynach architektonicznych (m. in. „Architectural Record”, „World Architecture News”, „Architektura i Biznes”, “Architektura”), a także wyróżnione były na międzynarodowych konkursach: National Geographic 2009 i konkursie fotografii architektury Capture Opengap 2011. Autor fotografii prezentowanych na wystawach: “Architektura jako język - Daniel Libeskind” w Kabinet Architektury, Ostrava, Czechy 2010 i Muzeum architektury, Wrocław 2011; „Za-mieszkanie 2012. Miasto ogrodów, miasto ogrodzeń” w Muzeum Narodowym w Krakowie; Reakcja na modernizm. Architektura Adolfa Szyszko-Bohusza, Muzeum Narodowe w Krakowie 2013/2014.


powrót na górę strony